ROTER PARACETAMOL 500MG 20 SMELTTABLETTEN (GM) (prnr) Uitbreiden

ROTER PARACETAMOL 500MG 20 SMELTTABLETTEN (GM) (prnr)

ROTER ROTER

1932

Roter paracetamol smelttabletten bevat als werkzame stof paracetamol 500mg per tablet.

MAX 3 DOOSJES PER BESTELLING, ANDERE HOEVEELHEDEN WORDEN GEWEIGERD

Meer details

226 Items

€ 4.29

incl. BTW

Onze voordelen:

Wij verzenden naar Nederland en België!

Al meer dan 50 jaar op de markt!

7 dagen per week bereikbaar via telefoon of mail!

Hoog opgeleid personeel!

Beveiligde betaalomgeving via SSL!

Alle vermelde producten zijn zonder recept leverbaar


LanPharma is een erkende online aanbieder van medicijnen.

U kunt dit hier controleren: https://www.aanbiedersmedicijnen.nl/lannoye-vof

aanbieden online geneesmiddelen

Roter paracetamol bevat als werkzame stof paracetamol 500mg per tablet.

Paracetamol, waarvoor kan ik het gebruiken?

Soorten pijn

In ons dagelijkse leven komen we verschillende soorten pijn tegen. We hebben allemaal weleens last van kleine pijntjes waarvan we de oorzaak kennen en die ook vanzelf weer overgaan. Soorten pijn waar we het meeste mee te maken krijgen zijn:

  • hoofdpijn

  • lage rugpijn

  • menstruatiepijn

  • kiespijn


In sommige gevallen kan je zelf al het nodige doen om de pijn wat te verzachten. Met rugpijn is het bijvoorbeeld goed om veel te wandelen. Een goede nachtrust en ontspanning kan ervoor zorgen dat hoofdpijn vermindert.

Paracetamol als pijnstiller

Pijn kan soms zo vervelend zijn, dat je de pijn graag wilt verlichten. Je kan dan eventueel pijnstillers gebruiken om de ergste pijn tegen te gaan. Ook bij hevige koorts of een stevige griepaanval kunnen pijnstillers helpen om pijn en koorts te verminderen. Paracetamol is de meest gebruikte en meest bekende pijnstiller. Daarnaast zijn er voor paracetamol niet veel bijwerkingen bekend, mits gebruikt volgens de bijsluiter.

 

DIT IS EEN GENEESMIDDEL.

 

BEWAAR GENEESMIDDELEN ALTIJD BUITEN BEREIK VAN KINDEREN!!

 

Goed en verstandig gebruik van geneesmiddelen is zeer belangrijk. Lees daarom altijd duidelijk de aanwijzing op de verpakking en bijsluiter. Let ook altijd op met wisselwerkingen tussen verschillende geneesmiddelen, (kruiden)geneesmiddelen, medische hulpmiddelen en voedingssupplementen.

Ook als u al langere tijd een bepaald geneesmiddel, (kruiden)geneesmiddel, medische hulpmiddel of voedingssupplement gebruikt is het verstandig regelmatig opnieuw de bijsluiter en/of aanwijzing(en) te lezen.

Links naar bijsluiters van geneesmiddelen kunt u bij ons online vinden via informatie.lanpharma.nl

Hier kunt u controleren of lanpharma.nl een legale aanbieder is van medicijnen: https://www.aanbiedersmedicijnen.nl/lannoye-vof

 

Mocht u meer informatie wensen of heeft u vragen neem dan contact met ons op via telefoon +31-117-461582 of via de contactpagina van deze website. U kunt ons 7 dagen per week tussen 10:30 en 18:00 telefoneren.

Het is altijd verstandig om eerst de bijsluiter te lezen voordat u tot een aankoop over gaat.

Bewaar alles altijd zoals op verpakking of bijsluiter staat.

Schrijf uw recensie

ROTER PARACETAMOL 500MG 20 SMELTTABLETTEN (GM) (prnr)

ROTER PARACETAMOL 500MG 20 SMELTTABLETTEN (GM) (prnr)

Roter paracetamol smelttabletten bevat als werkzame stof paracetamol 500mg per tablet.

MAX 3 DOOSJES PER BESTELLING, ANDERE HOEVEELHEDEN WORDEN GEWEIGERD

ROTER